adana günlük daire 1

İş seyahatleri hem yorucu hem de yoğun geziler olarak bilinir. Bu yüzden yoğun iş temposu ve koşturmaca arasında etrafı gezip görmek ve biraz da alış veriş yapmak isteyenler kendilerine de zaman ayırmak isteyeceklerdir. Dolayısıyla seyahat sırasında konaklama yapılacak yer önemlidir. Adana’ya gelen misafirler; bu hususu göz önünde bulundurarak Adana günlük kiralık ev tuttuklarında ev konforunda bir konaklama fırsatı yakalayacaklardır. Evlerimiz Adana’nın en merkezi noktalarına oldukça kısa mesafededir. Örneğin Adana Carrefoursa 5 dakika yürüme mesafesinde olduğundan ötürü alışkanlıklarınızdan kopmadan rahatlıkla alış veriş yapabilirsiniz.

Adana’ya şayet uçak ile gelmeyi tercih ettiyseniz Adana günlük kiralık daire konumu çok uygun. Hava alanı ile aramızda araç ile 10 dakika mesafe mevcut. Eğer otobüsle geliyorsanız yine adresi kolaylıkla bulabilirsiniz. Çünkü Adana Merkez Otogarı araç ile 8 dakika mesafede. Şehir dışından gelenlerin kolayca ulaşım imkanı sağlayabilecekleri evlerimiz konforlu ve hijyenik olması sebebi ile de en çok tercih edilenler arasında.

Şayet şehir dışından yatılı misafirleriniz geldiyse ve evde ağırlayamayacağınız kadar kalabalıklarsa onlara ev konforunu yaşatarak ağırlamaya ne dersiniz? Adana günlük ev kiralama ofisimize uğrayıp evlerimizi gezebilir, dilediğiniz zaman dilimleri için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Evlerimizden Adana Balcalı Hastanesi  araç ile 15 dakika uzaklıkta. Merkezi konumu ve uygun fiyatları ile tam sizin için. Üstelik kendine ait mutfağı olması sebebi ile sürekli dışarıdan yemek yemek zorunda kalmaz, düzenli temizlenen odalarında huzur içerisinde konaklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir