0545 662 13 47

Sosyal Medyada Biz}

Adana Led Tabela

Dikkat çekmek, reklamın ana hedefleri arasında yer almaktadır. Teknolojik gelişmelerin hız kazanması ve elektronik cihazların yaygın kullanım oranına ulaşması reklamcılığında çok geniş bir kapsama yayılmasını sağlamış bulunmaktadır. Hemen her yerde karşılaşılabilen adana led tabela sistemleri, yaşantımızın bir parçası haline gelmiştir. Eczanelerden, restoranlara, hastanelerden otellere kadar birçok alanda kullanıma sahip olmaktadır. Camilerde bile kullanılabilen kayan yazı led sistemleri ile dini bayramlar ve önemli bilgiler halka sunulabilmektedir.

Özellikle acil durumlarda ihtiyaç duyulan mesafe bilgisi için hastane, eczane, taksi durakları, oteller ve benzeri işletmeler için p10 panel seçenekleri ile kolayca aranılan mekana ulaşılması sağlanmaktadır. İhtiyaç duyulamadığı zamanlarda önünden geçilen bu işletmelerin, ihtiyaç duyulduğu zaman dikkat çekici led sistemleri ile zihinlerde kalıcı bir etki yaratması farkında olmadan bilinçaltına yerleştirilmiş reklam aracı olarak kabul edilmektedir. Reklamın amaçları arasında bulunan bilinçaltına yerleşme ve dikkat çekme özellikleri ile hedefe ulaşmada kolaylık sağlamaktadır.

Ekonomik olarak ele alındığında oldukça ucuz olan, enerji tüketimi açısından tasarruflu bir enerji tüketimi gerçekleştiren; aynı zamanda yüksek düzeyde müşteri çekebildiği gibi potansiyel müşteri oranına yatırım yapan bir sistem olarak adana led tabela fiyatları gayet ucuz olmaktadır. İstenilen boyutlarda, istenilen renk ve yazı özelliklerine sahip olarak montajlanabilmektedir. Gece gündüz farklılığına bağlı olarak daha fazla etki alanına sahip olan ışıklı tabela ve ışıksız tabela çeşitlerinin yanı sıra kayan yazı fiyatları ve özellikleri de oldukça geniş bir alana hitap etmektedir. İşletmenize uygun boyutlarda, istediğiniz görsel efektlere sahip yazı şekilleri ile sürekli bilgi içerikli hareket eden kayan yazı tabela sistemi sık tercih edilen bir özelliğe ve kullanıma sahip olmaktadır.

Güç tüketimi düşük ve daha etkin bir özelliğe sahip olan, parlaklık ve dayanıklılık açısından daha sağlam ve ortalama 12 yıl kadar bir süre zarfı kullanılabilen kayan yazı tabela sistemleri, standart tabela sistemlerine kıyasla daha avantajlı ve daha tasarruflu olarak tanınmaktadır. Ürünlerinizin direkt olarak müşterilere tanıtılması imkanını sunmakta ve bu işlem sürekli olarak güncel kalmaktadır.

09 Mayıs 2017
18 kez görüntülendi