0545 662 13 47

Sosyal Medyada Biz}

Her Türlü Organizasyon İçin Eşsiz Bir Mekan ”Uluçay Balo Salonu”

Her Türlü Organizasyon İçin Eşsiz Bir Mekan ”Uluçay Balo Salonu”

Özel zamanlarınızı keyifli bir şekilde geçirebileceğiniz bir mekân olarak, her türlü organizasyonu gerçekleştirebileceğiniz Uluçay Balo Salonu sizlere en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Adana düğün mekanları arasında tercih edebileceğiniz mekânların en başında gelen Uluçay Balo Salonu şık ve harika bir tasarım ile kurulmuş olup sizi en iyi şekilde ağırlamaktadır. Uygun fiyatları ve deneyimli çalışanları ile herhangi bir sorun yaşamadan gününüzü geçirebilirsiniz.

Uluçay Balo Salonunun size sunmuş olduğu hizmetler arasında özel davetiye organizasyonları, toplantı organizasyonları, sünnet organizasyonları, kına organizasyonları, nişan organizasyonları ve düğün organizasyonları yer almaktadır. Bu organizasyonların her birini balo salonumuzda güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Özellikle düğün organizasyonlarında oldukça başarılı bir hizmet sunmakta olan Adana Düğün Mekanları en güzel gününüzü son derece keyif içerisinde yaşamanızı sağlar. Sevdiklerinizin geleceği bu organizasyonda en özel şekilde hazırlanmış olan balo salonu sizlere eşsiz bir ortam yaratır. Bu sayede hiç sıkılmadan ve en eğlenceli bir biçimde düğününüzü yapabilirsiniz.

Ayrıca iki türlü menü sayesinde dilediğinizi seçerek daha güzel bir vakit geçirmiş olursunuz. Size sunulan menüler arasında ilk menü içerisinde; gelin başı, kına başı, pasta, sınırsız video çekimi, 30 poz fotoğraf, garsoniyer, gelin yolu, 4 adet volkan, slayt gösterimi, gelin ve damada yemek ikramı, 4 kişilik canlı müzik ekibi ve davetiye ekstra baskı ücreti ile liste fiyatından indirim sizleri beklemektedir.

Adana Düğün Salonları

16 Ocak 2017
18 kez görüntülendi